Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rabík

Algoraba Sraf Silesia jsme si přivezli v srpnu 2008. Měl škaredě odřenou hlavičku z kotce, ve kterém byl zavřený kvůli léčenému zánětu v lokti. Ze zánětu se nakonec vyklubala ošklivá displazie obou loketních kloubů, jeden mu museli na místní klinice v 5ti měsících odoperovat, i když nám pan doktor nemohl dát žádné záruky, zda to bude jediná nutná operace a do jaké míry bude pro Rabíka možné poté vést plnohodnotný život, co se pohybu týče. Díky neskutečně úžasnému výkonu pana doktora z místní vet. kliniky nakonec nebyly další operace nutné a loket se mu natolik dobře zahojil, že ho po několikaměsíčním omezování v pohybu (aby šetřil postižené klouby) mu přestali po námaze lokty otékat a mohl opatrně běhat navolno s naší Baffy... Byli jsme moc šťastni, že jsme to překonali a doufali jsme, že tím má Rabík veškerá trápení za sebou.

Čas, který nám osud vyměřil, aby je mohl strávit po našem boku, byly ale krutě krátké :´(

Rabíček nás letos v květnu k našemu nekonečnému zármutku opustil. Věřím, že pokud existuje psí nebe, tak je v něm a odsud na nás stále dává pozor, jako to dělal vždy!

Rabíčku, byl jsi nejlepší pes i přítel, jakého si jen člověk může v životě přát!!! Budeme tě mít vždycky rádi, modroočko !!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář